About Us

About Us

Çıtır  Pide Pizza sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.

    Çıtır Pide Pizza ve Lahmacun olarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.

     Yaptığı teknolojik yatırımlar ile sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.

     Misyonumuz,Vizyonumuz, Çıtır Pide Pizza ve Lahmacun olarak, çalıştığımız tüm alanlarda Türkiye’ye uygun en yeni ve en ekonomik teknolojileri getirmek ve kullanıcıların hizmetine sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.

    Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye’mizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonu

Total Orders

3

Çevrimiçi sipariş verildi

Dishes Served

80

Servis edilen yemekler

FoodCourt
Delivered Orders

1

Eve teslim edildi

Nasıl çalışır

Search Dish

Hızlı Teslimat

Çıtır Pide'de sipariş ettiğiniz her şey hızlı bir şekilde kapınıza teslim edilecektir.
Order Online

Taze yiyecek

Sizin için lezzetli pideleri pişirmek için taze ve en iyi malzemeleri kullanıyoruz.
Home Delivery

Deneyimli şefler

Personelimiz, yılların tecrübesine sahip pide ustaları ve aşçılardan oluşmaktadır.
Home Delivery

Eve Teslim

Menümüzde çok çeşitli pideler, pizzalar, menüler, tatlılar ve içecekler bulacaksınız.
© Çıtır Pide Pizza Künefe. All Rights Reserved.